Hakkımızda


Yurt ve Dünya

Halkın yaşam biçimini ve refahını etkileyen şehir, ilçe, bölge ve ulusal düzeydeki sorunlar hakkında kesin haber kaynağı.

MİSYONUMUZ

Yurt ve Dünya‘nın misyonu, okuyucularımız için önemli olan haberleri ve bilgileri mümkün olan en kısa sürede iletmektir. Ancak doğru olmak, ilk olmaktan önce gelir ve okuyucularımıza her zaman güvenilir bilgiler sunmaya çalışırız.

Yurt ve Dünya’da empati ile haber yapıyoruz ve insanları her haberin merkezine koyuyoruz. Haber yaptığımız her kategoride önce insan yaklaşımını benimsiyoruz ve gerçek hayatla ilgili gerçek hikayeleri işliyoruz.

Kim olursanız olun, nerede yaşarsanız yaşayın ve neye inanırsanız inanın, dünyada olup bitenler ve bunların sizi nasıl etkilediği konusunda yolunuzu bulmanıza yardım etmesi için Yurt ve Dünya‘ya güvenebilirsiniz. Gazeteciliğimizin tamamında okuyucularımızın ihtiyaçlarını, tutkularını ve meraklarını göz önünde bulunduruyoruz.

KAPSAYICILIK

Kim olduğumuz, kimin için yazdığımız ve kimin hikayelerini anlattığımız misyonumuz açısından kritik önem taşıyor. Geleneksel iktidar yapılarının dışında kalanlar için yazmayı hedefliyoruz; hikayelere kapsayıcı yaklaşmak; ve onlar için önemli olan hikayelerle farklı bir kitleye hizmet etmek. Bu, haberciliğimize çok çeşitli sesleri dahil etmek, haber odamızda aktif olarak çeşitliliği takip etmek ve mümkün olduğunca açık ve duyarlı olduğumuzdan emin olmak için okuyucularımızı ve izleyicilerimizi dinlemek anlamına gelir.

Tekrar Hoşgeldiniz!

Hesaba Giriş Yap

Şifrenizi alın

Parolayı sıfırlamak için ayrıntıyı girin